Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 463 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/06/2019 17:04

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 273 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shkoda Fabia

Shkoda 1.9 TDI(me te gjitha te kuqe)
Liber servisit
Xhamat e errsuar nga prodhuesi,
1 hand ne Kosove.
E doganuar, regjistrim RKS.
Ndrrim nuk bej.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit