Vetura në shitje Volkswagen T5

Kjo veture ka pasur 1074 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:32:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Volkswagen T5

Shes kombin Volkswagen T5 viti prodhimit 2004 ulse 8+1 lekur servisi i rregullt guma te reja me lepak te vetin kubikazha 2500 dizel marshi manual klim para DVD CD USB Micro hc. I regjistruar deri 16.05.2020 kombi esht ne gjendje te rregullt nuk esht hipotek.
Bëj edhe ndrrim me vetura te vogla.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit