Vetura në shitje Volkswagen up!

Kjo veture ka pasur 6958 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:50:11

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 114 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Up! 1.0 MPi Viti 2015 KLiM RKS

Shitet Vetura
Volkswagen Up!
Kubikazha 1000 cm³ MPI Benzin
44 KW ( 60ps )
Klima Funksjonale
Viti i Prodhimit 13.10.2015 Model 2016
Sistemi i Ndjekjes se Vijave te Bardh ne Autostrad
5 Shpetesi + R
5 Dyr
Airbeg
Esp
Abs
Radi Cd
Aux
Xhama me rym
I Sapo Ardhur Prej 🇨🇭ZVICRES🇨🇭
Me Dogan Dhe Homologim Te Paguar
Dhe i Sapo Regjstruar Per Her Te Par Ne Kosov
Regjstrim 1 vit
2 Qelsa i Posedon
4 Goma te Reja te sapo Qitur
Gjendje Tip Top
Investim Zero Zeri
Servisi i Krym ne 🇨🇭CH 🇨🇭
Shum Hargjime te Vogla
115 000 Kilometra Kalume GARANTUME Me Libra Te Servisit
Servisi i Sapo Krym komplet Vain Filteri i Vait Filtrr i Ajrit Filteri i Benzinit Komplet te Ndrume 14.10.2019
Gjendje Prefekt
Vetur Familjar
Pres Bleres Serioz Flm Per Mirkuptim


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit