Vetura në shitje Volkswagen up!

Kjo veture ka pasur 1506 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:18:13

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 110 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw Up! 1.0 MPI 2015 i Sapo Ardhur Nga 🇨🇭 ZVICRA🇨🇭

Shitet Vetura
Vw Up!
1.0 MPI
Klima Funksjonale
Sistemi i Ndjekjes se Vijave te Bardh ne Autostrad
Airbeg
Esp
Abs
Radi Cd
Aux
I Sapo Ardhur Prej 🇨🇭ZVICRES🇨🇭
Me Dogan Dhe Homologim Te Paguar
Dhe i Sapo Reghstruar Per Her Te Par Ne Kosov
2 Qelsa i Posedon
4 Goma te Reja te sapo Qitur
Gjendje Tip Top
Investim Zero Zeri
Servisi i Krym ne 🇨🇭CH 🇨🇭
Shum Shpenzime te Vogla
110 000 Kilometra Kalume Me Libra Te Servisit
Viti Muaji i 10.2015
Qmim 7200 €
Ju Lutem Vete Blers Serioz


Shpërndaje:

Veturat e fundit