Vetura në shitje Volkswagen Golf Variant

Kjo veture ka pasur 821 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:51:31

5,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 1.9 tdi Navigacion i Doganuar

Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli Highline i Doganuar

Vetura posedon Klima,Navigacion,Gjama me rryme,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia,Goma te reja 16 Zoll,Abs,Esp,Air bag,Vollan multifunksional,Komanda ne vollan,Board kompjuter etj etj

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr I shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ9M316995

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Qmimi i volitshem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit