Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 447 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/09/2019 09:41

11,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 246 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X5 3.0d Automatik (sport)

BMW X5 3.0d Automatik (sport)
Veture me 5 ulese, E hirit metalike, Qleses intelegjent (Start-Stop),
Mbyllje dhe hapje qendrore, Klime Automatike dy zonale, Pasqyret me ngrohje dhe vetpalosje,
Dritaret elektronike, Kontrolli i radios ne Timon, Tempomat, Airbag,
ESP, Bluetooth, Navigacion, CD (me shanzher), Radio, AUX, DVD,
Senzora parkimi, Senzora shiu, Full lekure e zeze, Karikat me rregullim elektrik (m1, m2)


Shpërndaje:

Veturat e fundit