Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 347 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/07/2019 00:22

8 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 215 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes BMW x1

SHES BMW X1 4X4 2010 2.0 DISEL FULL OPSIONE KM 215000 X'DRIVE AUTOMATIK TIPTRONIK KLIM CENTRAL HIDRAULIK GJAMAT TE ERRESUARA NGA PRODHUSI ELECTRONIK ABS ESP SENZORA PARKIMI PARA MBRAPA NAVI KOMANDA NTIMON NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE E SA PO ARDHUR NGA ZVICRRA.: QMIMI : 8.400

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit