Vetura në shitje Opel Combo

Kjo veture ka pasur 164 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:14:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa

Opel Corsa 1.3 Cdti
Viti Prodhimit:2011
Km:180.000 garantuara me liber servisit
Me dogan
Nga Zvicra
tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Spoilerë

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit