Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 819 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/07/2019 17:43

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen Golf VI 2.0 HIGHLINE

Shitet Golf VI 2.0 TDI HIGHLINE full ekstra me servise te perfunduara ne gjendje shume te mire:
Xhamat e zi ne librez fabrikisht
Dritat e mjegulles me kthim te vollanit
Pulla ne vollan
Nxemje te karrikave
Ne gjendje shumente mireee
Rexhistrimi i pare ne KOSOVE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit