Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 504 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:30:27

8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 6 SHPEJTESI REGJISTRIMI PARE ME LIBER VITI 2010

Opcionet viti fund 2010 2.0 tdi 6 shpejtesi 103 kw 140 ps regjistrimi pare ne Kosove me liber servisi km te garantuara me dy qelsa
Klimatronik dy zonale
Bordkompjuter
Tempomat
Senzora parkingu
Senzor shiut
Dritaret elektronike para mrapa
Pasqyret elektronike me nxemje
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Larjen e dritav
Esp
Abs
Airbaga
Radio cd aux
Fellne me goma te mira
Vetura eshte shume shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt
044 460 171 +383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit