Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 132 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:14:50

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 120 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Corsa

Opel Corsa 1.3 cdti
Viti Prodhimit:2009
Km:120.000
Nga gjermania me dogan
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit