Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 1660 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/07/2019 10:22

22,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 185 454 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW GT 330 D MPACKET RKS VITI 2015

• BMW GT 330 D TWIN POWER TURBO • MODELI M PACKET • AUTOMATIK TIPTRONIC M8 • I SAPO DOGANUAR NE KS • SERVISIN KOMPLET TE KRYER • KILOMETRAT ME GARANCION • PANORAM 2X FUNKSIONALE • NAVIGACION DVD AUX SD USB • XENON BIG XENON LED INTELEGENT • STAR STOP BORD ASSIST • KARRIKAT M PACKET ME NXEMJE • KLIMATRONIC 2 ZONALE • M PACKET FABRIKISHT • SHUM I RUAJTUR SI BRENDA DHE JASHT • MUND TA KONTROLLONI KU TE DONI • ☎️ 049-797-767 ☎️ 044-360-932📞+38349797767 • QMIMI 22500

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit