Vetura në shitje Volkswagen Passat CC

Kjo veture ka pasur 834 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2019 13:58

9,500 EUR

(Çmimi)


9,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 224 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Obilic

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW PASSAT CC 2.0 TDI DSG I DOGANUAR

SHES APO NRROJ PASSAT CC 2.0 TDI 2009 I POSAARDHUR NGA GJERMONIA I DOGANUAR POSEDON KLIM ABS SRS AIRBAG ULSE DY KOMBINIM DSG AUTOHOLD PER MA SHUM IMFO 049400995

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit