Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 138 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:15:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 218 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

opel corsa

Opel Corsa 1.3 Cdti
Viti Prodhimit:2009
Km:218.000
Nga Gjermania
Me dogan
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Spoilerë

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit