Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 252 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:15:05

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 194 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Meriva

Opel Meriva 1.7 Cdti
Viti Prodhimit:2010
Km:194.000
Nga gjermania
Me dogan
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Spoilerë

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit