Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 119 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/08/2019 20:20

3,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Motor 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
125 cm³ 41 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Levent

  • Prishtinë
  • 049883399

Yamaha Xmax Akrapovic 125cc Viti 2015 Me ABS PERFEKTE

Yamaha Xmax 125cc,Viti,2015,ABS,shtopat me lled,me auspuh Akrapovic te modelit vet origjinal,tregust digjitale,me libra te servisit,2 qelsa fabrikisht,me kofer origiinal,ne gjendje shum shum te mire teknike.Motori nuk eshte voziten ne Kosove i sa po ardhur nga Zvicra.Motori eshte Pa Dogane.


INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS


Shpërndaje:

Veturat e fundit