Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 296 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 17:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 2009

Citruen C3 1.4 HDI Viti Prodhimit 2009 Ne gjendje shume te mire teknike i posa ardhur nga Zvicrra 👌

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit