Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 708 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:33:40

13,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 197 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes tiguan 2.0 tdi dsg automatik tiptronic panoram RKS

Privat Shitet tiguani 2.0 tdi dsg automatik panoram posa ardhur nga zvicrra dhe regjistruar tabela kosovare.Vetura pose-don klimatronik panoram dritat xenon me llupe robotike park pilot kamer parkingu senzora para mbrapa navi te madh radio cd sd card aux karrikat lekur me nxemje autohold senzor parkingu senzor shiu pasqyret me nxemje Brenda dhe jasht shteka 220 viti prodhimit 16/07/2008 model 2009 komanda timon kuk fellne e qelsa 2pale hapja dhe mbyllja e dritareve dhe panorames nga distanca me qels liber servisi km 195mi pasqyret me nxemje dhe qe palohen gjamat mbrapa te errresuar nga prodhuesi vetparkim regjistrim deri 22/01/2020 dhe servisin e kryer me 23/03/2019 tel 044 331642 ose viber +38344331642 regjistrimi pare kosove.Vetura eshte extra me te gjitha. tag tag tiguan tauran taureg vw polo lupo mercedes benz Audi BMW X1 x5 x6 Range Rover Skoda opel Renault Peugeot jaguar rolls rois Maserati golf4 golf lv golf 4 bmw mercedes Citroen opel corsa moka meriva opel insigna taureg


Shpërndaje:

Veturat e fundit