Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 1114 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/09/2019 09:46

12,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW X1 2.0 xDrive 18d Automatik (DOGAN HOMOLOGIM)

BMW X1 2.0 xDrive 18d Automatik

Veture e mesme familjare, Enterierin Elektra Beige, Seria E84,
Senzore mbrapa, Senzore Shiu, Klime Automatike dy zonale,
Dritaret elektronike, Pasqyret me nxemje dhe rregullim elektronik,
Kontrolli ne Timon, Tempomat, Drita Automatike, Aux, Tel, Airbak,
DTC, Vetura posedon 2 qelsa, Veture e po sa ardhur nga Franca
(dogane dhe homologim te kryer). Veture ne gjendje jashtzakonisht te mire.


Shpërndaje:

Veturat e fundit