Vetura në shitje Mercedes-Benz S 350

Kjo veture ka pasur 3767 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:19:24

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes-Benz S350 Dizel 4MATIC Facelift BlueTEC

***Mercedes-Benz S350 Dizel Automatik-Tiptronik 4MATIC Facelift BlueTEC Long version
I doganur (RKS)
Opsione; 4MATIC, BlueTEC, Airmatic, klimatronik-4zonale, shpejtsi nvollan F1, karrikat me nxemje dhe ftofje para dhe mbrapa, karrikat me masazh, sensor parkingu para dhe mbrapa, kamera, sensor shiu, tempomat, ABS ESP, perde, shiber, navigacion, dritat xenon bi-xenon, karrikat me memory, Leda, full extra, long version.
Ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.

Tel/viber; +38344576663


Shpërndaje:

Veturat e fundit