Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 1349 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:45:24

8,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 155 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOT 308 HDI FULL EXTRA 2008

Peugeot 308 – 2.0 HDI, 140 PS Viti i prodhimit 2008. Gjendja shum e mire mekanike dhe vizuele. E prodhuar special FULL EXTRA . Nje Pronar ne Kosov

Vetura ka te kaluara 155000 KM, me liber servisi e garantuar. Te gjitha serviset ne Peugeot te licensuar.
Opcionet –Automatik, KlimaTronik dy zona funksionale , FULL PANORAM , Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX , Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), , Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim, nxemje ne karrika, xhamat me perde, dritat Xenon, fellne me goma te veres 18, fellne me goma te dimrit 16, 2 qelsa, PER MESHUM TEL 045-214-470

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit