Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 711 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/08/2019 21:07

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 197 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FIAT 500L 1.3 MULTIJET

I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.
Ekstra-klima,tempomat,komanda vollan,aux,ulset sport,senzora parkingu,fellne,dy qelsa etj.vetura eshte e prodhuar me 28.12.2012 model 2013

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit