Vetura në shitje Peugeot Partner

Kjo veture ka pasur 61 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/08/2019 23:21

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot partner

Peugeot partner model 2010 1.6hdi
I regjistruar rks doganuar vetura posedon
-klim
- abs
- gjmata me rrym
-pasqyret elektronike
-5 shpejtesi+r
-air bag
-esp
-radio cd mp3
3 ulse para
Ne gjendje shum te mire teknike per me shum info 049355366 viber+38349355366

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit