Vetura në shitje Volkswagen Fox

Kjo veture ka pasur 693 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:09:26

4,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 112 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW FOX 1.2 BENZIN ME KLIM ME 112 MI KM VITI 2010

Opcionet viti 2010 1.2 benzin regjistrimi pare ne Kosove para ni muaji me 112 mi km me liber servisi ne gjendje perfekte ne qdo aspekt
Klim funksionale
Esp
Abs
Airbaga
Timoni servo
Dritaret elektronike
Pasqyret elektronike
Dritat automatike
Dritat e mjegulles
Radio cd
Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt 044 460 171 + 383 44 460 171


Shpërndaje:

Veturat e fundit