Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 866 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:37:42

3,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1997

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A3 1.8 Turbo 180 PS Klimatronik Me RKS Gjendje Perfekte

Audi A3 1.8 Turbo (Benzin) 132 kW 179 PS me 6 Shpejtesi.Ngjya Nardo Grey Viti 1997 i regjistruar RKS.

shpenzimet
7.8 l/100 km(kombinim)
10.6 l/100 km(qytet)
6.2 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klimatronik AC funksionale
-Boardcomputer
-6 shpejtesi
-Drita per mjegull
-Spoilera
-Amortizerat gasni
-Auspuhin Remus
-Tregus i Turbines (Boost)
-Air bag
-Abs 
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-Radio CD dhe Aux
-Pasqyret elektrike
-2 dritare elektrike
-Mbyllje qendrore
-2 dyer
-4 goma te veres
-fellne 17
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38649883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit