Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 560 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/09/2019 21:34

12,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vw tigaun 2.0 tdi automatik

Shitet vw tigaun 2.0 tdi automatik dsg, viti prodhimit 2011 i sapo doganuar dhe regjistruar ne rks.Vetura eshte ne gjendje te mire teknike me liber te servsit me keto opsione; 4x4, autohold, karrigat me nxemje, klimatronik,kamer, dritat xenon, bi xenon, tempomat, radiotouch etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit