Vetura në shitje Ford Fiesta

Kjo veture ka pasur 985 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:37:53

5,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1250 cm³ 162 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Fiesta 1.25 Benzin Facelift Viti 2013 RKS Me Klime Gjendje PERFEKTE

Ford Fiesta 1.25 Duratec (Benzin) Facelift 60 kW 82 PS.5 shpejtesi,Viti 2013 vetura i ka 162.000 km i regjistruar RKS.

shpenzimet
5.2 l/100 km(kombinim)
6.8 l/100 km(qytet)
4.2 l/100 km(magjistrale)

posedon:
-Klime AC Funksionale
-Boardcomputer
-Speed limit
-Komanda ne timon
-Senzora parkimi mbas
-5 shpejtesi
-Radio CD,USB dhe AUX
-ABS
-ESP
-Air bag
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-2 dritare elektrike
-Pasqyret elektrike
-Mbyllje qendrore
-4 dyer
-4 goma M+S te reja
-2 qelsa fabrikish
-Ngjyre metalike
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir.Vlen te ceket nuk eshte hipotek.


INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit