Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1393 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:56:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes GOLF 7 GTD 2014 GTD

VW GOLF GTD 2.0 TDI 184PS, ne gjendje perfekte , full opcion , me qmim te volitshem , bej nderrim...me shum kontaktom direkt ne viber.
AUTOMATIK
ULESET SPORTIVE DHE LEKURE
SHPEJTESI NE TIMON F1
DISTRONIK
ADAPTIVE CRUISE CONTROL
SENSORA PARKINGU PARA DHE MBRAPA


Shpërndaje:

Veturat e fundit