Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 204 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/09/2019 16:54

3,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 263 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Ford Focus

Vetura është ne gjendje shum te mire ka posa te nderruar rrypin dhembzo, korp llamellen , karrikat e para me nxemje dhe ka regjistrim deri ne muajin Dhjetor 2019 Me një fjal vetura edhe ne gjendje shumë te rregullt.

Çmimi:3300€

☎️Info:+383 49 664410


Shpërndaje:

Veturat e fundit