Vetura në shitje Peugeot 3008

Kjo veture ka pasur 247 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/09/2019 16:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 157 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 3008 1.6 HDI Viti Prodhimit 20.12.2013

Peugeot 3008 1.6 HDI Viti Prodhimit 20.12.2013 ne gjendje shume temire teknike i posa ardhune nga Zvicrra 🇨🇭

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit