Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 257 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/09/2019 19:11

1,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


1,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 1994

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 209 880 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes/Nderroj veturen Opel Astra 1.8

Shes/Nderroj veturen Opel Astra 1.8 benzin viti 1994
Vetura posedon:
1 Vit te plot regjistrim deri me daten 06.09.2020
Shume e paster si brenda ashtu dhe pamja e jashtme e mirmbajtur
Klimë
Gjamat e parë me rrym
Drita te mjegulles
Armotizerat e mram me ngritje
Vetura KM i ka te garantuara pasi qe nuk eshte vozitur posedon edhe libren e servisit kur ashte ardh nga jasht nga 2004 vetem 1 pronar
Mun te shkruani edhe SMS vetem WhatsApp


Shpërndaje:

Veturat e fundit