Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 54 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/09/2019 12:41

2,100 EUR
1,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 208 106 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

renault cango pikap viti 2005 rks dizel

pikapi eshte ne gjendje perfekte rks maksi i gjate

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  TV

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit