Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 150 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:34

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 159 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT CLIO 1.5 DCI 2009

Renault Clio 1.5 DCI Viti i prodhimit 2009 159.800 km te GARANTUARA Ngjyr hiri metalike Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd, Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore . Ne gjendje shume te mire. Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ; 1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj 2. Nje dokument identifikimi 3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit . Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77 Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38343999918 ☎️+38344828753 ☎️+38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj ANESI AUTOSALLON ME DOGAN DHE HOMOLOGIM Të Paguar PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷 Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "ANESI AUTOSALLON" ANESI AUTOSALLON:

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit