Vetura në shitje Peugeot 5008

Kjo veture ka pasur 275 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:32

7,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 198 000 KM

PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 pes FAP

PEUGEOT 5008 1.6 Hdi 110 ps FAP Viti i prodhimit 27/10/ 2010, Km 197.000 te GARANTUARA Ne gjendje shume te mire Ka mjaft opsione Ideale per nje familje 5 antareshe,hapesire e mjaftueshme dhe me karrige individuale. Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ; 1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj 2. Nje dokument identifikimi 3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit . Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77 Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj Per me shume info na kontaktoni ne ☎️ +38344828753 ☎️ +38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj maxhistralja Ferizaj - Gjilan ANESI AUTOSALLON I DOGANUAR + HOMOLOGIM Klikoni ANESI AUTOSALLON me i pa te gjitha makinat ne parkun tonë

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

Shpërndaje:

Veturat e fundit