Vetura në shitje Renault Laguna

Kjo veture ka pasur 51 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:33

8,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 155 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT LAGUNA ESTATE 2.0 DCI 2011

RENAULT LAGUNA ESTATE
2.0 Dci 175Ps
4 Controll
Viti i prodhimit 15/02/2011
154.894 km të garantuara

Opsionet.
- Navigation+radio CD
- Klim automatik
- Tempomat + limitim i shpejtesis
- Komanda ne timon
- 4 xhama elektrik
- Bluetooth
- Pasqyret rregullim elektrik
- Pasqyrja e mbrendshme elektrochrome ( nuk pengojne dritat naten )
- Karriget rregullim elektrik dhe me nxemje
- 6 shpejtesi
- Fellne alumin 18" , gomat e reja
- ABS,ESP
- Mbeshtetse per dore (para dhe mbrapa )
- Jo duhanpirje
etj etj

Makine e fuqishme dhe ne gjendje shume te mire

Nese doni me shume foto ose info, telefononi ose ejani ta vizitoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj ( afer autostrades)

ANESI Auto Sallon
☎️+38344828753 ☎️+38345602836
E DOGANUAR DHE me HOMOLOGIM

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit