Vetura në shitje Citroën DS3

Kjo veture ka pasur 305 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/08/2020 08:53

9,300 EUR
8,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 8 500 KM

CITROEN DS3 1.6 HDI 2010

Citroen DS3 1.6 HDI
Viti i prodhimit: 16/12/2010, 83.341 km te GARANTUARA 100%

Vetura posedon : Clim , Board -kompjuter , ESP , ABS , AirBag , Xhama dhe Pasqyre elektronike , Cd,NAV. Radio - Komanda n'timon , Interier shum te ruajtur , Mbyllje qendrore , etj
Ne gjendje jasht'zakonisht te mire
Konsumon afersisht 5l /100km , dhe ka mirmbajtje te lire.
Nese kjo veture ju intereson, ejani ta provoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj Magjistralja Ferizaj - Bibaj ANESI AUTOSALLON
E Doganuar dhe me homologim Të Paguar PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
Per te gjitha makinat ne sallonin tone ,shkruani "ANESI AUTOSALLON"

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit