Vetura në shitje Nissan Micra

Kjo veture ka pasur 56 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:34

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

NISSAN MICRA 1.5 DCI 2010

NISAN MICRA 1.5 DCI
Viti i prodhimit 27/10/2010
Vetem me 230.000KM te garantuara

Ne gjendje shume te mire dhe me opsione.
Ekonomike dhe mirmbajtje e lire.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj (afer autostrades Prishtine-Shkup , dalja Ferizaj )

PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷
ME DOGANE DHE HOMOLOGIM
☎️+38345602836
☎️+38344828753
Mund te na vizitoni ne
Bibaj Magjistralja Ferizaj - Gjilan ( afer autostrades)
Auto Sallon ANESI
Klikoni "Auto Sallon Anesi" me i pa te gjitha makinat ne parkun tonë.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit