Vetura në shitje Porsche Cayenne

Kjo veture ka pasur 2440 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/09/2019 14:28

34,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Porsche cayenne

Shes Porsche Cayenne , viti prodhimit 2012, motori 3.0 dizell 245hp, 8shpejtsi, Paisjet shtese: fellne me goma te reja 21inch, lowering kit H&R, turbo paket, sistem zerimi extra, karrika me nxemje etj. Vetura nuk ka nevoj per asnje investim, Vetura ka ngjyren orgjinale te Bardhe, por eshte veshur me folie te firmes Oracal blue me vlere 1500 euro dhe 5vite garancion Tel: +38344550095

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit