Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 176 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:33

6,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 138 000 KM

PEUGEOT 207 SW

PEUGEOT 207 SW 1.6 Hdi 16V
Viti i prodhimit 16/10/2008
138.700 km te GARANTUARA
Ne gjendje shume te mire (mjafton me ardh me e pa)

Ka mjaft opsione (panorame,klimatizim,tempomat etj etj)
Shume e mire per nje familje,poashtu edhe ekonomike dhe e pershtatshme dhe komode ne vozitje.
Nese kjo veture ju pelqen, ejani ta provoni.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .

Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shume info na kontaktoni ne ☎️ +38344828753 ☎️ +38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj, maxhistralja Ferizaj - Gjilan Auto Sallon ANESI
I DOGANUAR + HOMOLOGIM
Klikoni ANESI AUTOSALLON me i pa te gjitha makinat ne parkun tonë

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit