Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 192 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 09:43:21

8,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 185 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Touran 2.0 TDI

➡️Viti prodhimit 2009
➡️Modeli 2010
➡️Fuqia e motorrit 103kw/140ps
➡️Km te kaluara 185000
➡️Air bag para dhe mbrapa
➡️Ulse 5
➡️Klima AC 2zonale
➡️ABS
➡️ESP
➡️Tempomat
➡️Vaji me 4 filtera te nderruar me date 08.09.19
➡️Rrypi dhamzor, rrypi alternatorit, shpaneri, pompa e ujit, te nderruar me date 08.09.19
➡️Opsioni i ngritjes dhe zbritjes se shpejtesis me gisht
➡️Vollani multifunksional
➡️Pasqyret elektronike dhe me nxemje
➡️4 xhamat elektronik dhe hapje mbyllje nga largesia
➡️Xhamat e erresuar fabrikisht
➡️I ardhur nga Gjermania e doganuar dhe regjistruar deri me 31.08.2020
Viber& Whatsapp +38349190574

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit