Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 38 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 11:32

8,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2017

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 19 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

RENAULT KANGO 1.5 DCI 2017

Renault Kangoo 1.5 Dci 70Ps
Viti i prodhimit 12/06/2017
19000 km te GARANTUARA

Ne gjendje shume te mire
Mjafton ta shihni dhe provoni, kurse per cmim mirremi vesh.

Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos .
Hapat e aplikimit ;
1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj
2. Nje dokument identifikimi
3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit .

Apliko :
www.mogo-kos.com
ose ne tel 0800 666 77

Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj

Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753
☎️+38345602836
Mund ta vizitoni ne Bibaj( Magjistralja Ferizaj -Gjilan)
Auto Sallon ANESI
I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM
PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit