Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 1245 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/09/2019 12:10

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tjeter

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 2.0TDI DSG

SHITET
GOLF 6 2.0TDI DSG 140ps
Led para dhe mbrapa
Senzora para dhe mbrapa
Parkpilot (vetparkim)
Senzora shiu
Navi me touch ( Aux, 6CD slot , SD, Bluetooth)
Komanda ne timon
Shpejtesi ne timon F1-tiptronic
Pasqyret me rryme
4 dritare me rryme
Fellne me goma te veres ne gjendje shume te mire
KlimaTronic
Ulese me nxemje

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit