Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 75 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2019 13:55

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 108 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

CITROEN C3 1.4 HDI 2010

Citroen C3 1.4 Hdi 70ps Viti i prodhimit 2010 108.500 kilométra te GARANTUARA Ne gjendje shume te mire Veture ekonomike dhe me mirmbajtje te lire. E pershtatshme per cdo person. dhe komode ne vozitje. Mundesi me Leasing ne partneritet me Mogo-Kos . Hapat e aplikimit ; 1. Merre profaturen ne ANESI Auto Sallon Bibaj 2. Nje dokument identifikimi 3.Deshmia e te hyrave 3 muajt e fundit . Apliko : www.mogo-kos.com ose ne tel 0800 666 77 Vizitoni edhe makinat tjera ne parkun tone ne Bibaj - Ferizaj Per me shum info na kontaktoni ne ☎️+38344828753 ☎️+38345602836 Mund te na vizitoni ne BIBAJ Maxhistralja FERIZAJ - GJILAN Tek Auto Sallon ANESI I SAPO DOGANUAR DHE HOMOLOGIM Prejardhja nga FRANCA 🇫🇷

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit