Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 1549 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/10/2019 17:58

11,200 EUR
11,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 223 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Bmw E91 LC 318D

Bmw eshte model facelift!

Dritat Xenon - Bi Xenon Adaptive
Hallogenka (drita te mjegulles)
Fellne origjinale ne goma te veres
Fellne origjinale ne goma te dimrit
Libri i Servisit me te gjitha detajet dhe me vule nga dilerat e autorizuar te Bmw ne Suedi
Motori 2.0 Diesel 143 PS
Senzore te parkingut
Marshi manual me 6 shpejtesi
Timoni Multi funksional
Komandat ne timon
Radio/Aux/Bluetooth
Vetura posedon opsione shtese per shkak qe eshte prodhuar per tregun skandinav si psh: ka prizen per rryme(shtekerin) si dhe module qe nuk gjenden ne modelet tjera.
Si ne gjendjen Mekanike ashtu edhe ne gjendjen Optike vetura eshte pa asnje problem apo verejtje.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Vlerësimi nga veturaneshitje.com


Stabiliteti

4 nga 5

Performanca

4 nga 5

Gjendja optike

4 nga 5

Opsionet shtesë

3.5 nga 5

Çmimi

I arsyeshëm

Vlerësimi i pergjithshëm

4 nga 5

Vërejtje: vlerësimi nga veturaneshitje.com është pjesë e pakos së shpalljeve Premium. Shpallja Premium ofrohet nga veturaneshitje.com dhe brenda kësaj pako përfshihet fotografimi profesional i veturës. Nëse dëshironi që edhe shpallja juaj të jetë Premium ju lutem na kontaktoni në +383 (0) 49 17 95 01


Shpërndaje:

Veturat e fundit