Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 2613 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/10/2019 21:27

7,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 254 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 3C Highline 2.0 TDI DSG

Shitet Passat Highline 2.0 TDI DSG 125 KW 170 HP
253.000 KM te garantuara
Me liber servisi, i servisuar qdo 10.000 KM
4 goma te reja veres viti i prodhimit 2019
4 goma te reja dimrit viti i prodhimit 2019
Fellne origjinale te VW Passat
Gome rezerve me pajisjet shtese
Bateria e re me garancion 2 vjet
Zamajc i ri, frena te reja (pasqyret plus gurtnet), mbajtesat e motorrit te ri
2 qelsa
Karrika alcantara ngjyre krem gjysme lekure gjysme plish
Karrika elektronike
Karrika e shoferit me memorie dhe masazhe
Nxemje dhe ftohje ne dy karrikat e para
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi
Pjeset dekoruese ne interier me dru
Keyless access (hapet dhe mbyllet pa qels)
Bixenon robot me asistence ne kthesa
Hallogenka
Bordkompjuter multifunksional
Navigacion
Sistemi i zerimit Dynaudio me lidhje ne AUX
Shpejtesi ne vollan F1
Vollan me butona multifunksional
Tempomat
Senzora te parkingit para
Senzora te parkingit mbrapa
Senzor te shiut
Klimatronik dy-zonale
Telefon me lidhje ne Bluetooth
Auto hold
Pasqyre elektronike me nxemje dhe me palosje automatike
Easy entry dhe easy exit
Mbajtese per qader
Lidhje me 3 garazha

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit