Vetura në shitje Volkswagen Golf VI

Kjo veture ka pasur 5214 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:22:01

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 tdi Comfortline i DOGANUAR

Shitet vetura e tipit WV Golf 6 tdi modeli Comfortline i Doganuar

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Mbyllje qendrore,Fellne alumini me goma te mira Continental,Air bag,Abs,Esp,Radio CD MP3 Blue tooth,Vollan multifunksional,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues, etj etj

Viti i prodhimit 2010

Importuar nga Gjermanija

Kiometra origjinale 260000 te garantuara 100% me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVGZZZ1KZAW273487

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit