Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 1348 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 17:04:10

7,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touran tdi 7 ulese FREESTYLE Navigacion i Doganuar

Shitet vetura e tipit WV Touran tdi modeli FREESTYLE i Doganuar

Vetura posedon 7 Ulese, Klima,Navigacion me touch screen,Tempomat,Karrika me nxemje,Mbyllje qendrore,Fellne alumini me goma te mira,Air bag,Abs,Esp,Komanda ne vollan,Radio CD MP3 Blue tooth,Vollan multifunksional,Gjama me rryme,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues,Gjama te erresuar fabrikisht etj etj

Motorri me nje bregasne i njohur si motorri me i mire i WV

Kilometra origjinale 200000 te garantuara 100% me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVGZZZ1TZAW059249

Viti i prodhimit 2010
Nga Gjermanija

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Qmimi i volitshem

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit