Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 3330 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:49:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 196 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A5 2.0 TDi AUTOMATIK LED XENON LIKUR NAVI DVD

Audi A5
2.0 Tdi
Automatik
Led drita para dhe mbrapa
4 goma te reja
Alofellna 18 coll
Dvd
Navigacjon
Karika likur
Karikat me nxemje
Senzor parkim para dhe mbrapa
Pashyret pull me ju palu
Gjende shum tmir

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit