Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 526 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:22:30

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 1.9 tdi UNITED i Doganuar+Homologim dhe Kontrolle teknike

Shitet vetura e tipit Golf 1.9 tdi modeli UNITED i Doganuar Homologim dhe Kontrolle teknike

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Karrika me nxemje,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave me dirigjues nga largesia,Gjama te erresuar fabrikisht,Senzora te parkimit,Senzora te reshjeve,Abs,Servo,Esp,Air bag,Komanda ne vollan,Vollan multifunksional,2 Qelsa me dirigjues etj etj

Kilometra 200000 origjinal 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ1KZ8W594249

Nuk eshte i aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Garancion per Dokumentacion,Kilometra dhe Aksidente

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit