Vetura në shitje Mercedes-Benz 200

Kjo veture ka pasur 180 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:55:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 256 543 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes Mercedesin Automatik B200 viti 2009 me dogan

Shes Mercedes Benz B200 AutoMatik 2009 me dogan të paguar i ardhur tash nga gjermonia në gjendje shum të mir më të gjitha aspektet posedon:Gjama dhe pasqyret me rrym ABS,ESP,AirBag.AutoMatik tip tronick,Dritat xenon bi xenon rebot, Hollogenka,klim AC,Komanda në vollon,aux ,cd.liber servisit KM260 xxx me garancion ,2 qelsa ,senzora para mrapa fellne të mira me goma
Për me shum info 044/049134605 ose viber +38344134605


Shpërndaje:

Veturat e fundit